Geleneksel Zexes Gecesi Yapıldı
09 Ekim 2011, Pazar
Geleneksel Zexes Gecesi Yapıldı
Derneğimizde her ayın ilk Cuma akşamı gerçekleştirilen geleneksel zexes gecesi yine büyük katılımla
gerçekleştirildi.
Janberk Sungur'un sunumuyla gerçekleştirilen programda ilk olarak derneğimizin genç ve dinamik başkanı Z. Yinal Kozok'un konuşması yer aldı. Başkanımız konuşmasında gençler olarak yönetime geldiklerini ama bunun bazı yanlış algılara yol açtığını, bu akşam aramızda büyüklerimizin bulunmuyor olmasının üzücü olduğunu belirterek bir daha ki organizasyonlarda aramızda görmek istediklerini dile getirdi.
Janberk Sungur'un sunumuyla gerçekleştirilen programda ilk olarak derneğimizin genç ve dinamik başkanı Z. Yinal Kozok'un konuşması yer aldı. Başkanımız konuşmasında gençler olarak yönetime geldiklerini ama bunun bazı yanlış algılara yol açtığını, bu akşam aramızda büyüklerimizin bulunmuyor olmasının üzücü olduğunu belirterek bir daha ki organizasyonlarda aramızda görmek istediklerini dile getirdi.
Konuşmanın ardından Sibel Pak derneğimizde bu sene düzenlenecek olan kurslar ve organizasyonlardan söz etti. Ardından Elbruz ekibi müzik grubu misafirlerimize güzel bir müzik ziyafeti sundu.
Adıgey Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 20. yılı olması nedeniyle Adigey Cumhuriyeti hakkında bir slayt gösterisi yapıldı.
Son
olarak her zexeste olduğu üzere misafirlerimizin katılımıyla ceug
yapılarak gece sona erdirildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.