Çerkes Derneği I Anasayfa

  • +90(312) 222 8590
  • +90(541) 404 1864
  • [protected email address]
Ankara Girişimcilik ve Kariyer Günü

Ankara Girişimcilik ve Kariyer Günü

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Girişim ve Kariyer Komisyonu, Ostim Teknik Üniversitesi ve Ankara Çerkes Derneği'nin birlikte organize etmiş olduğu ''Ankara Girişimcilik ve Kariyer Günü'' 18 Haziran Cumartesi günü saat 10.30-17.00 arası yapılacaktır.

Elbruz'dan Sezon Finali

Elbruz'dan Sezon Finali

Elbruz Halk Dansları Topluluğu yeni koreografileri ve müzikleri ile 17 Haziran'da muhteşem bir gösteri ile sezon finali yapacak.

Geleneksel Zexes Gecesi

Geleneksel Zexes Gecesi

Dünyaca ünlü dans ekibi Nalmes Akademik Halk Dansları Topluluğu dansçılarının misafir olarak katılacağı geleneksel zexes gecemiz 2 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00'de Derneğimizde yapılacaktır. Sezonun son zexes gecesine tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.

21 Mayıs'ta Yenikapı'dayız!

21 Mayıs'ta Yenikapı'dayız!

Kafkas Dernekleri Federasyonu’nun 21 Mayıs tarihinde Yenikapı miting alanında düzenleyeceği ‘’Çerkes Soykırımı ve Sürgünü’’ anma programına Ankara Çerkes Derneği olarak katılacağız.

Geleneksel İftar Yemeği

Geleneksel İftar Yemeği

Ankara’da yaşayan hemşehrilerimizi bir araya getirerek dayanışma kültürümüzü artırmak amacıyla, Çankaya Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Çerkes Derneği geleneksel iftar yemeğine tüm hemşerilerimiz davetlidir.

TÜMÜNÜ GÖSTER
 
3WTURK CMS v8.3.1