GAZİKAF DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
![GAZİKAF DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/gazi-kaf_1.jpg)
GAZİKAF DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Geçtiğimiz perşembe akşamı Gazikaf dönemin ilk toplantısını Ankara Çerkes Derneği'nde gerçekleştirdi. Toplantısında yeni üyelere sıcak bir karşılama yaptı.
Gazikaf Gazili Çerkes üniversite öğrencilerinin birbiriyle tanışmasını ve kaynaşmasını hedefleyen, Çerkes kültürünü yaşayabilecekleri etkinlikler düzenleyen bir öğrenci topluluğudur. Aynı zamanda üyelerinin Ankara'ya adaptasyonu sürecine yardımcı olmaya çalışır. Topluluk edinmiş olduğu dostluklarla birçok alanda bağlantı elde eder.
Gazikaf etkin ve sürekli bir topluluk olma halini korumak amacıyla etkinliklerine titizlikle devam ediyor.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.