Fitre ve Zekatlar Suriyeli Soydaşlarımıza
![Fitre ve Zekatlar Suriyeli Soydaşlarımıza](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/logo_3_2.jpg)
16 Temmuz 2013, Salı
Fitre ve Zekatlar Suriyeli Soydaşlarımıza
İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiye Derneğimiz tarafından, Ankara’da ikamet eden Suriyeli hemşerilerimiz için fitre, zekat ve maddi yardımlar toplanacaktır.İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiye Derneğimiz tarafından, Ankara’da ikamet eden Suriyeli hemşerilerimiz için fitre, zekat ve maddi yardımlar toplanacaktır. Zor durumdaki hemşerilerimize destek olmak isteyen hayır severler; yardımlarını, derneğimize nakit olarak veya aşağıda yer alan banka hesap numaraları aracılıyla ulaştırabilirler.
Hesap Adı: Çerkes Derneği
Garanti Bankası Maltepe Şubesi
Şube Kodu: 114
Hesap No: 6297293
IBAN: TR 27 0006 2000 1140 0006 2972 93
Hesap Adı: Çerkes Derneği
Garanti Bankası Maltepe Şubesi
Şube Kodu: 114
Hesap No: 6297293
IBAN: TR 27 0006 2000 1140 0006 2972 93
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.