Sonraki

Önceki

Elbruz'dan muhteşem gösteri


Elbruz'dan muhteşem gösteri

Elbruz Halk Dansları Topluluğu sezon sonu gösterisini 27 Haziran Cuma akşamı Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi.

Ekipler sahneye çıkmadan önce dernek başkanımız Yinal Kozok ve Kaffed başkanı Yaşar Aslankaya birer açılış konuşması yaptılar. Yoğun ilgi gören gece, Elbruz Çocuklar korosunun Adigece ve Abazaca seslendirdiği şarkılarla başladı. Daha sonra Kazbek Halk Dansları Topluluğu sahne aldı. Bunun ardından Elbruz Çocuklar ve Elbruz Minikler ekibi gösterilerini sundular. Programın ikinci bölümünde ise Elbruz Halk Dansları Topluluğu sahneye çıktı. Hiç ara vermeden yeni tiyatral gösterisini sunan Elbruz, izleyicilerden büyük alkış aldı. Gece başkanımız Yinal Kozok tarafından ekip ve koro eğitmenlerine hediye ve teşekkür belgelerinin verilmesiyle son buldu. Gecede Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar da hazır bulundu.

Sene boyunca bu gece için emek harcayan Elbruz Halk Dansları ve Kazbek Halk Dansları Topluluğuna, Elbruz Çocuklar ve Minikler ekibine, Elbruz Çocuklar Korosuna, tüm eğitmenlerimize ve gecede görevli olan tüm gençlerimize teşekkür ederiz.

12195 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: