ELBRUZ'DAN MUHTEŞEM GECE
![ELBRUZ'DAN MUHTEŞEM GECE](uploads/etkinlikler/elbruz-1706/img_1890-2.jpg)
ELBRUZ'DAN MUHTEŞEM GECE
Elbruz Halk Dansları Topluluğu, Badin Müzik Grubu ve Elbruz Minikler ekibi 17 Haziran'da Ankaralı sanatseverlere muhteşem bir gösteri sundu.
Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen gecede Elbruz Minikler Ekibi tüm sevimliliğiyle gönülleri fethetti, Elbruz Halk Dansları Topluluğu harika performansıyla solukları keserken Badin Müzik Grubu kulakların pasını sildi. Renkli koreografilerin sergilendiği gecede seyirciler alkışlarıyla dans ve müziğe eşik ettiler.
Gösteriye, eski Hava Kuvvetleri komutanı Abidin Ünal, eski Çorum milletvekili Salim Uslu, Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, KAFFED Genel Başkan Yardımcıları Turan Akın ve Murat Özden ile eski dernek başkanlarımız ve çok sayıda davetli katıldı. İzleyicilerin büyük beğenisini alan gecenin sonunda Ankara Çerkes Derneği Başkanı Bislan Jalouqa gösteriye katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkür ederek kültürümüzün korunması ve tanınması için Kültür Bakanlığı yetkililerine seslendi. Değerli protokol üyeleri yıl boyunca Ankara Çerkes Derneği çatısında eğitim veren eğitimcilere plaketlerini takdim etti.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.