Elbruz Çocukları için 26 Aralık 2015 tarihinde Ankara Çerkes Derneği'nde Elbruz Star Şarkı Yarışması düzenlendi. Erdoğan Boz'un sunuculuğunda düzenlenen yarışmada seçtikleri bir büyüğü ile ya da bir büyüğü olmadan yarışmaya katılan çocuklar Adigece, Türkçe ve İngilizce şarkılar seslendirdiler. Yarışmaya katılmayıp yine de şarkılarını söyleyen miniklerimizle birlikte yarışma renkli görüntülere sahne oldu.
Yarışmaya katılan her çocuğa performanslarından dolayı madalya verildi. Yarışmada dereceye giren isimler ise derece sırasıyla şöyle:
1. Sine, Lina ve Sinemis Ertan - Seriday
2. Lina Eyerci ve Cansu Nizal - Senden Başka
3. Nart ve Ercan Erden - Senden Daha Güzel
Yarışmaya katılan tüm çocuklarımızı ve onları destekleyen büyüklerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.