Elbruz Konya'daydı
![Elbruz Konya'daydı](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/elbruz_konya.jpg)
Elbruz Konya'daydı
Elbruz Mevlana Üniversitesi Kültür Sanat Festivaline KatıldıDerneğimiz Halk Dansları Topluluğu Elbruz 2014'ün ilk gösterisi için Konya'daydı.
İlk mezunlarını bu sene verecek olan Konya Mevlana Üniversitesi Kültür Sanat Festivali kapmasında davet edilen Elbruz Mevlana Üniversitesi öğrencilerine bir konser verdi. Elbruz ekibi muhteşem performansıyla gençlerin büyük beğenisini kazandı.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.