Elbruz Çocuklar, Uluslararası Çocuk Zirvesinin Gözdesi Oldu
![Elbruz Çocuklar, Uluslararası Çocuk Zirvesinin Gözdesi Oldu](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/cocuk-zirvasi.jpg)
Elbruz Çocuklar, Uluslararası Çocuk Zirvesinin Gözdesi Oldu
Avrupa Birliği Uluslararası Bilim Eğitimi Koordinasyonları Türkiye Delegasyonu ve Yenimahalle Belediyesi işbirliğinde bu yıl 3'üncüsü düzenlenen 'bilim ve çevre eğitimi' temalı "Uluslararası Çocuk Zirvesi" Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde yapıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın ev sahipliğinde düzenlenen zirveye Türkiye'nin farklı illerinden 50'ye yakın okul, uluslararası bilim ve çevre eğitimi projesi olan S.O.S türlerimizi koruyalım projeleri ile katıldı. Bilimi yaymak ve çocuklara sevdirmek, çocukları mesleki anlamda bilime yönlendirmek amacıyla yapılan zirvede, kurulan stantlarda projeler tanıtıldı, çeşitli atölye çalışmaları yapıldı. GOP Necla İlhan İpekçi Ortaokulu Halk Dansları topluluğu, Elbruz Çocuklar Halk Dansları topluluğu ve Latin dansları zirveye renk kattı.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.