ELBRUZ AKSOY SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ
![ELBRUZ AKSOY SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/32468725_1833262130066076_4161155042977513472_o.jpg)
ELBRUZ AKSOY SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ
Sözlü tarih araştırmaları ile bilinen Elbruz Aksoy’un İletişim Yayınları’ndan çıkan “Benim Adım 1864 - Çerkes Hikayeleri” adlı kitabı ile ilgili söyleşi ve imza günü KAFDAV ve Çerkes Derneği tarafından 18 Mayıs Cuma akşamı 21:15’da Ankara Çerkes Derneği’nde gerçekleştirecektir.Ayrıca söyleşi öncesi yapılacak olan iftar yemeğine tüm hemşerilerimiz davetlidir.
Not: İftar yemeğine katılmak isteyenlerin Bislan Jalouqa (0536 707 1864) veya Umut Kaya (0553 291 4024) ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmalarını önemle rica ederiz.
İftar Tavuk Menu Fiyatı 30TL'dir
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.