El Sanatları Grubumuz Antalya’da Anadolu Kültür Festivali'ne katıldı
![El Sanatları Grubumuz Antalya’da Anadolu Kültür Festivali'ne katıldı](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/1_2.jpg)
El Sanatları Grubumuz Antalya’da Anadolu Kültür Festivali'ne katıldı
24-29 Eylül 2012 tarihleri arasında, Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından, Antalya’da Anadolu Kültür Festivali düzenlenmiştir. Antalya Kafkas Derneği’nden, bu festivale ortak katılım için davet alan Ankara Çerkes Derneği El Sanatları Grubu, Cam Pramit’te stand açmıştır.24-29 Eylül 2012 tarihleri arasında, Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından, Antalya’da Anadolu Kültür Festivali düzenlenmiştir. Antalya Kafkas Derneği’nden, bu festivale ortak katılım için davet alan Ankara Çerkes Derneği El Sanatları Grubu, Cam Pramit’te stand açmıştır.
Sergideki eserler, gerek hemşehrilerimizin gerekse diğer kültürlerden insanlarımızın ve turistlerin yoğun ilgisi ile karşılanmıştır. Sergideki el sanatlarımız üst düzey yönetici, belediye başkanları ve bürokratların büyük ilgisine mazhar olmuş ve katılımımız için tebrik ve teşekkürler iletilmiştir.
Bu festival sergisine Ankara Çerkes Derneği adına katılan Ayşe ÖZBAY, Tijen HATAM, Hülya KIZILKAYA ve Janset MIDOĞLU’na temsillerinden dolayı Ankara Çerkes Derneği olarak teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.