DERNEK BİNAMIZIN KISMİ TADİLAT İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR
![DERNEK BİNAMIZIN KISMİ TADİLAT İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR](uploads/haberler/istisare-tadilat.jpg)
DERNEK BİNAMIZIN KISMİ TADİLAT İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR
Başta dernek kütüphanemiz olmak üzere, bina tesisatlarının yenilenmesi, iç cephenin boyanması ve ihtiyaç duyulan diğer onarımların gerçekleştirilmesi amacıyla başlatmış olduğumuz tadilat işlemlerimiz devam ediyor.
İçişleri Bakanlığı genelgesinden dolayı kapalı olan ve pandemi koşullarının iyileşmesi durumunda açılması planlanan derneğimizde yapılacak olan tüm tadilatların planlanması ve en kısa sürede bitirilmesi amacıyla bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. 3 Şubat Çarşamba akşamı yapılan toplantıya APEAS Group’tan KAFİAD başkanı Yusuf Taymaz’ı temsilen Baturay Özdemir, NRS Mühendislik A.Ş.’den Bülent Görür, Ateş Elektrik’ten Seyfi Ateş, Metrakon İnşaat’tan yönetim kurulu eski üyemiz Berduk Tarkay ve Özben İnşaat’tan Dostluk Kulübü eski başkanı Tahir Özben ve Ayşe Özben katıldı.
Toplantımıza katılan ve bu süreçte bizlere destek olmaya devam eden hemşehrilerimize teşekkür ediyor, tadilat çalışmamız ile ilgili nakdi yardımda bulunmak isteyen veya gerekli inşaat malzemesi için katkı sağlamak isteyen üyelerimizin desteğini bekliyoruz.
İletişim: 05367071864 (Bislan JALOUQA)
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.