BİSLAN JALOUQA, ÜRDÜN’DEKİ ÇERKES KURUMLARIYLA GÖRÜŞTÜ
![BİSLAN JALOUQA, ÜRDÜN’DEKİ ÇERKES KURUMLARIYLA GÖRÜŞTÜ](uploads/haberler/urdun.jpg)
BİSLAN JALOUQA, ÜRDÜN’DEKİ ÇERKES KURUMLARIYLA GÖRÜŞTÜ
Ürdün Çerkes Hayır Derneği yetkileriyle görüşen Jalouqa; daha sonra Al Ahli Kültür ve Spor Kulübü, Al Jeel Al Jadeed Kulübü, Çerkes Akademisi ve Nart TV yönetim kurullarıyla bir araya geldi.
Görüşmelerde Türkiye ve Ürdün Çerkes diasporalarının yakınlaşması adına; özellikle derneğimizin ve diğer kurumlarımızın kültür, spor, sanat, ticaret, gençlik ve kadın çalışmaları alanlarında yapabileceği faaliyetler ele alındı. Ana vatan- diaspora ilişkilerinin yanı sıra diasporalar arası ilişkilerinin geliştirilmesi konusunda fikir birliği sağlandı.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.