DERNEĞİMİZDEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞINA ZİYARET
![DERNEĞİMİZDEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞINA ZİYARET](uploads/haberler/20230816_112205.jpg)
DERNEĞİMİZDEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞINA ZİYARET
Ankara Çerkes Dernegi Genel Sekreteri Elif Sarıhan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Şafak Özen, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hacı Ali Bozkurt’u makamında ziyaret etti.Başkan Bozkurt’la tanışma vesilesiyle gerçekleştirilen ziyarette, yapılabilecek iş birliği faaliyetleri üzerinde duruldu.
Hacı Ali Bozkurt, Derneğin topluma katkıları ve sosyal etkinlikleri hakkındaki olumlu görüşlerini belirterek ortak yapılabilecek çalışmalarla ilgili düşüncelerini dile getirdi. Başkan Bozkurt ayrıca, yeni Yönetim Kuruluna başarılar diledi.
Bu anlamlı ziyaretin, Derneğimiz ve Ankara Büyükşehir Belediyesi arasındaki dayanışma ve iş birliğini daha da ileriye taşımasını temenni ediyor; Sayın Bozkurt’a nazik kabulü ve gösterdiği ilgi için teşekkürlerimizi iletiyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.