DERNEĞİMİZDE MARKALAŞMA EĞİTİMİ VERİLDİ
![DERNEĞİMİZDE MARKALAŞMA EĞİTİMİ VERİLDİ](uploads/haberler/img_5402.jpg)
DERNEĞİMİZDE MARKALAŞMA EĞİTİMİ VERİLDİ
KAFFED Kariyer Komisyonu’nun planladığı Girişimcilik Ayı Serüvenleri’nin son eğitimi pazar günü Derneğimizde yüz yüze ve zoom üzerinden çevrimiçi olarak aynı anda gerçekleştirildi.
Ankara Çerkes Derneği Kadınlar Komisyonu Üyesi ve Marka Danışmanı Stratejik Marka Danışmanı Süheyla Süer tarafından gerçekleştirilen Markalaşma eğitiminde; markanın üreticiye ve tüketiciye sağladığı faydalar, marka tasarım süreçleri ve marka değeri unsurları konularında bilgi verildi. Eğitim sonunda yapılan soru-cevap bölümünde ise katılımcılarımızın markalaşma alanındaki soruları yanıtlandı. Oldukça verimli geçen eğitimin düzenlenmesine aracı olan KAFFED Kariyer Komisyonu’na, Sayın Süheyla Süer'e ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.