Derneğimizde Hanımlar İçin Çay Saati Düzenlendi
![Derneğimizde Hanımlar İçin Çay Saati Düzenlendi](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/hanimlar1.jpg)
Derneğimizde Hanımlar İçin Çay Saati Düzenlendi
9 Şubat Cumartesi günü Çerkes Derneği’nde hanımlar için çay saati düzenlendi.
Kadın Komisyonu kurucusu Suzan ARI ve geçmiş dönem başkanlık yapmış büyüklerimizin de katıldığı çay saati eski dostların hasret giderdiği, yeni yüzlerin de katılımıyla zenginleştirdiği güzel bir gün olarak gerçekleşti.
Çay saatinde kadın komisyonunun kuruluşu, bugünü ve yarınında neler yapılabileceğine dair fikirler paylaşıldı.
Kadın Komisyonunda el sanatları konusunda hocalık yapmış, pek çok öğrenci yetiştirmiş, Ankara başta olmak üzere il dışı ve anavatanda da başarılı sergilere imza atmış olan Sayın Üner ÖZBAY ve Sayın Zehra YAĞAN anıldı.
Düzenlenen çaya katılan değerli büyüklerimize, komisyonun farklı gruplarında çalışmış emektarlarına, oluşuma destek için yeni adım atan tüm kadınlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, yeni dönem çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.
Saygılarımızla,
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.