Derneğimizde Anneler Günü Çayı Düzenlendi
![Derneğimizde Anneler Günü Çayı Düzenlendi](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/anneler g_on_o.jpg)
Derneğimizde Anneler Günü Çayı Düzenlendi
Ankara Çerkes Derneği Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen Anneler Günü Çayı, 11 Mayıs Cumartesi günü derneğimizde gerçekleştirildi. Annelerimizin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen program Kadın Komisyonu Başkanı Ayşe ÖZBAY’ ın açılış konuşması ile başladı.
Sayın ÖZBAY’ın, Kadın Komisyonunda emek veren isimleri gelen misafirlerle tanıştırmasının ardından, faaliyetlerle ilgili bilgilendirme yapıldı.
Annelerimizin Çerkesce şiir ve şarkıları programa ayrı bir renk kattı. Kadın komisyonunun Çerkes El Sanatları örneklerinden oluşan hediyeler, yapılan çekilişle sahiplerine teslim edildi.
Derneğimiz gençlerinin anneleri için kurdukları düğün ile devam eden program, Şengül YANÇATORAL ve Ayşe ÖZBAY’ın kapanış konuşmaları ile sona erdi.
Bu güzel günün gerçekleşmesinde emeği geçen Kadın Komisyonumuza, katılımlarıyla yalnız bırakmayan annelerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bu vesile ile tüm annelerin anneler gününü bir kez daha kutluyoruz.
Ankara Çerkes Derneği
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.