Derneğimizin 21 Mayıs etkinliklerine destek amacıyla İnsan Hakları Derneği Genel Merkezinde yetkililerle bir görüşme gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Terkul Çetinkaya, Erdoğan Boz, İHD Genel Sekreteri Selma Güngör, İHD MYK Üyesi İsmail Boyraz ve İHD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Konuk arasında geçen toplantıda; İHD yetkilileri Çerkes Soykırımının 150. yılı olmasının konunun önemini artırdığını ve bunun farkında olduklarını ifade ettiler.
21 Mayıs’ta derneğimiz tarafından Rusya Büyükelçiliği önünde yapılacak olan basın açıklamasına katılacak olan İHD, ayrıca Çerkes Soykırımının 150. yılı dolayısıyla ayrı bir basın açıklaması yapacak. İnsan Hakları Derneğine Çerkes Soykırımı konusundaki duyarlılıklarından ve verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.