DERNEĞİMİZ GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜNE (DIŞEKH) TALENE KAHRAMAN GETİRİLMİŞTİR
![DERNEĞİMİZ GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜNE (DIŞEKH) TALENE KAHRAMAN GETİRİLMİŞTİR](uploads/dernek/yonetim/talene.jpg)
DERNEĞİMİZ GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜNE (DIŞEKH) TALENE KAHRAMAN GETİRİLMİŞTİR
Derneğimizin komisyon ve çalışma gruplarının koordinasyonunu sağlamak, üyelerle ilişkiler, kurs ve etkinliklerin takibi ve diğer rutin işlerin yerine getirilmesi amacıyla (Dışekh) Talene Kahraman, Beştepe’deki dernek binamızda Genel Koordinatör olarak görevine başlamıştır.Genel Koordinatörümüze Ankara Çerkes Derneği ailesinin bir parçası olarak yeni işinde başarılar diliyor ve aramıza hoş geldin diyoruz.
Talene Kahraman kimdir?
Suriye’nin Halep şehrinden olan 1992 doğumlu (Dışekh) Talene Kahraman, Adıgelerin Kabardey boyundandır. Al-Shahbaa Üniversitesi İşletme (İngilizce) Bölümünü ve Çukurova Üniversitesi İşletme (İngilizce) Bölümünü bitirmiştir. İleri derecede Arapça, iyi derecede Çerkesçe, İngilizce ve Türkçe bilmektedir.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.