DERNEĞİMİZ ARTIK, ESC GÖNÜLLÜLÜK PROJELERİ KAPSAMINDA AVRUPA'YA GENÇ GÖNDEREBİLECEK
![DERNEĞİMİZ ARTIK, ESC GÖNÜLLÜLÜK PROJELERİ KAPSAMINDA AVRUPA'YA GENÇ GÖNDEREBİLECEK](uploads/haberler/3efdfe97-38bd-48b5-b942-0d12d6dbde5d.jpg)
DERNEĞİMİZ ARTIK, ESC GÖNÜLLÜLÜK PROJELERİ KAPSAMINDA AVRUPA'YA GENÇ GÖNDEREBİLECEK
Derneğimizin ESC50 Akreditasyon Başvurusu Kabul Edildi2021-2027 yılları arasında yürürlükte olacak bu programla dernek gençlerimizi Avrupa'ya gönderebilmek ve onların tecrübe kazanmalarına destek olacak büyük bir adım atıldı. Çok az kurumun alabildiği akreditasyon sayesinde Derneğimiz artık, ESC (Avrupa Birliği’nin finanse ettiği Erasmus+ kapsamında bir gönüllük programı) projelerine gönderici/destekleyici kuruluş olarak katılabilecek.
Bu güzel gelişmeyi hep birlikte kutlamak ve detayları öğrenmek adına, tüm gençlerimizi ve merak eden tüm üyelerimizi 15 Mayıs Pazar günü saat 17.00'de Derneğimize bekliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.