DERNEĞİMİZ ANKARA KENT KONSEYİNİ ZİYARET ETTİ
![DERNEĞİMİZ ANKARA KENT KONSEYİNİ ZİYARET ETTİ](uploads/haberler/kent-konseyi-ziyaret.jpg)
DERNEĞİMİZ ANKARA KENT KONSEYİNİ ZİYARET ETTİ
Dernek Başkanımız Bislan Jalouqa ve Genel Sekreter Melek Ertan, Ankara Kent Konseyi Başkanı ve Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz'la görüştü.
Görüşmede Derneğimizin 8 Haziran 2022 tarihinde Ankara Kent Konseyi platformuna üyeliğinin kabulü üzerine, Ankara'daki sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa kurduğu ve yürüttüğü bir platform olan Ankara Kent Konseyi ve Derneğimizin ortaklaşa yapabileceği etkinlikler üzerine fikir yürütüldü.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.