Sonraki

Önceki

Derneğimiz Adına Yaşamkent Mahallesindeki Park Alanının Tahsisi Sonuçlandı


Derneğimiz Adına Yaşamkent Mahallesindeki Park Alanının Tahsisi Sonuçlandı

Derneğimiz Adına Yaşamkent Mahallesindeki Park Alanının Tahsisi Sonuçlandı.

2010 yılında başlatılan çalışmalar sonucunda, Yenimahalle Belediyesi ile Derneğimiz arasında devam eden ve derneğimize Yaşamkent Mahallesindeki, Eskişehir yoluna cepheli, yaklaşık 9 dönüm büyüklüğündeki Park alanının tahsis edilmesi ile ilgili çalışmalar sonuçlanmıştır.


Yaşamkent Mahallesinde bulunan Park alanı, Yenimahalle Belediyesi tarafından 10 yıllık bir süreyle Derneğimize kiralanmıştır. Kira sözleşmesi 03.10.2013 tarihinde imzalanmıştır. Kiralanan park alanının, derneğimizin ihtiyaçları doğrultusunda sosyal, kültürel ve derneğimize gelir getirici amaçlarla düzenlenmesi çalışmalara başlanacaktır. Bu amaçla Derneğimizde 10.10.2013 Perşembe akşamı saat 20:00’da üyelerimizle bir bilgilendirme ve Değerlendirme toplantısı yapılacaktır.


Yaşamkent Mahallesindeki yaklaşık 9 dönüm büyüklüğündeki park alanının kiralanarak Derneğimize tahsis edilmesi ile ilgili olarak; başta Yenimahalle Belediyesi ve Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar’a, Sayın Durmuş Akkaya’ya, bu süreci başlatan ve sonuçlanmasında büyük emeği olan Sayın Yaşar Aslankaya’ya ve emeği bulunan diğer tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz.


Üyelerimizin ve Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

 

Çerkes Derneği Yönetim Kurulu

12239 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: