Çocuklar ve Yetişkinler Resim Kursu Yıl Sonu Sergisi
![Çocuklar ve Yetişkinler Resim Kursu Yıl Sonu Sergisi](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/318293_364752576920907_889834594_n.jpg)
Çocuklar ve Yetişkinler Resim Kursu Yıl Sonu Sergisi
Sayın Meral Fidan'ın öğretmenliğini yaptığı Yıl Sonu Sergisi 3 gün boyunca hemşerilerimizin ziyaretine açık kaldı. Kursiyerlerin birbirinden güzel ve ilginç resimleri ziyaretçiler tarafından beğeniyle izlendi. Sergi boyunca ziyaretçilere derneğimiz tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Sayın Meral Fidan'a ve kursiyerlerimize teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.