ELBRUZ ÇOCUKLAR VE MİNİKLER HALK DANSLARI GÖSTERİSİ VE KEMAN DİNLETİSİ
![ELBRUZ ÇOCUKLAR VE MİNİKLER HALK DANSLARI GÖSTERİSİ VE KEMAN DİNLETİSİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/facebook-icin.jpg)
16 Mayıs 2018, Çarşamba
ELBRUZ ÇOCUKLAR VE MİNİKLER HALK DANSLARI GÖSTERİSİ VE KEMAN DİNLETİSİ
9 Haziran 2018 Saat 14:30'da Yenimahalle Belediyesi 4 Mevsim Salonunda, çocuklarımızın tüm yıl çalışmalarını sergileyecekleri, Bzeps Keman Grubu ve Adige Rap performansıyla Surhay Göç'ün sahne alacağı yıl sonu gösterimize tüm hemşerilerimizi bekleriz.Davetiyeler derneğimizden temin edilebilir.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.