CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Sosyal Tesisimizi Ziyaret Etti
![CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Sosyal Tesisimizi Ziyaret Etti](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/kemal-kilicdaroglu-ziyareti_1.jpg)
CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Sosyal Tesisimizi Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yaşamkent’te bulunan sosyal tesisimizi ziyaret etti. Ziyarette Kılıçdaroğlu’na CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve eşi Kezban Taşdelen eşlik etti.
CHP Heyeti, Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Başkanı Yaşar Aslankaya, Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özden ve KAFFED’e bağlı dernek başkanları tarafından karşılandı. Çerkes Derneği'nin böyle bir sosyal tesise sahip olmasından dolayı memnuniyetini dile getiren ve Çerkeslerin bu denli örgütlü yapısı karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Kılıçdaroğlu, heyet ile birlikte tesisi gezdi ve tesisin yapım süreci ile ilgili bilgi aldı.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.