Çerkes Dili ve Edebiyatı Bölümünün İlk Öğrencilerine Burs
![Çerkes Dili ve Edebiyatı Bölümünün İlk Öğrencilerine Burs](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/burs_1.jpg)
13 Eylül 2013, Cuma
Çerkes Dili ve Edebiyatı Bölümünün İlk Öğrencilerine Burs
2013-2014 Eğitim ve Öğretim dönemi ek kontenjan yerleştirmesinde Düzce Üniversitesi Çerkes Dili ve Edebiyatı Bölümünü en üst sırada tercih eden ilk iki öğrenciye Ankara Çerkes Derneği tarafından burs verilecektir.2013-2014 Eğitim ve Öğretim dönemi ek kontenjan yerleştirmesinde Düzce Üniversitesi Çerkes Dili ve Edebiyatı Bölümünü en üst sırada tercih eden ilk iki öğrenciye Ankara Çerkes Derneği tarafından burs verilecektir. Normalde sadece Ankara'da öğrenim gören öğrencilere burs veren derneğimiz, Çerkes Dili ve Edebiyatı Bölümüne teşvik için bu sefere mahsus böyle bir uygulama kararı almıştır. Üyelerimize duyurulur.
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.