Cerkes Derneği Yeni Yönetim Kurulu Olarak Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR Makamında Ziyaret Edildi.
![Cerkes Derneği Yeni Yönetim Kurulu Olarak Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR Makamında Ziyaret Edildi.](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/gvn_1810.jpg)
Cerkes Derneği Yeni Yönetim Kurulu Olarak Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR Makamında Ziyaret Edildi.
Çerkes Derneği Yeni Yönetim Kurulu’nu temsilen; Murat Kerim ERTAN ( Yönetim Kurulu Başkan Yard.) Feriha KANKOÇ( Yön.Kur.Üyesi), Muhlis SUNGUR ( Yön.Kur.Üyesi), Şahin CENGİZ ( Yön.Kur.Üyesi) ve Madina COŞKUN ( Genel Koordinatör) ile Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR makamında ziyaret edildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Ertan, Yeni Yılın Yenimahalle Belediyesi ve Başkan Yaşar için başarı dolu geçmesini temenni etti. Fethi Bey’e gerek Çerkes Derneği’ne gerekse Yaşamkent Sosyal Tesisleri’ne yardımlarından dolayı teşekkür edildi. Başkan Fethi Yaşar ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek desteklerini esirgemeyeceklerini bildirdi. Ziyaretin sonunda kendisine Çerkes gömleği ve kıymetli eşine Shargon hediye edildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.