ÇERKES DERNEĞİ ‘’SEZON AÇILIŞ YEMEĞİ’’ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
![ÇERKES DERNEĞİ ‘’SEZON AÇILIŞ YEMEĞİ’’ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/yemek.jpg)
ÇERKES DERNEĞİ ‘’SEZON AÇILIŞ YEMEĞİ’’ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Çerkes Derneği’nin Gupse Cafe-Bistro ‘ da düzenlemiş olduğu ‘’Sezon Açılış Yemeği’’ üyelerimiz tarafından yoğun ilgi gördü. Çok değerli büyüklerimizin de bizleri yalnız bırakmadığı gece, Çerkes Derneği Başkanı Murat ÖZDEN’in açılış konuşması ile başladı. Başkanımız, kısa bir süre önce aramızdan ayrılmış olan Çetin ÖNER’ i anarak, 2016-2017 Sezonundan kısaca bahsetti. Yaşamkent Sosyal Tesisleri Müdürü Sipel PAK , planlanan tesis faaliyetlerini anlatan konuşması ve bir Çetin ÖNER şiiri seslendirdi. Çerkes Derneği Genel Koordinatörü Madina COŞKUN’un dernek faaliyetlerini açıklayan kısa konuşması ardından Badin Müzik Grubu’nun müzik dinletisi geceye renk kattı. Yemeğin ardından düzenlenen Adige Ceug ile geceye son verildi.
Bizleri yalnız bırakmayan değerli büyüklerimize, üyelerimize, velilerimize ve dostlarımıza gönülden teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.