Çerkes Derneği Kurumsal Yapısı Güçleniyor
![Çerkes Derneği Kurumsal Yapısı Güçleniyor](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/202687_10151150099878416_882151208_o.jpg)
20 Eylül 2012, Perşembe
Çerkes Derneği Kurumsal Yapısı Güçleniyor
Çerkes Derneği olarak, günün şartları ve gereklilikleri göz önüne alınarak, Derneğimiz bünyesinde bir Genel Koordinatörün tam zamanlı olarak görevlendirilmesine karar verilmiştir. Bu yapılanmadaki temel amaç Çerkes Derneği'nin kurumsal yapılanmasının güçlendirilmesidir. Bu sayede Derneğimizdeki yoğun faaliyetlerin ve aktivitelerin işleyiş ve uygulamalarında koordinasyonun arttırılması, kurumsal ilişkilerin daha sağlıklı yürütülebilmesi, haber ve bilgi akışının sürekliliğinin sağlanması ve üyelerimizle daha güçlü ilişkilerin kurulması hedeflenmektedir.
Bu amaç ve hedefler doğrultusunda Sayın Sibel Pak, Çerkes Derneği Genel Koordinatörü olarak görevlendirilmiştir. Değerli üyelerimizin bilgisine sunar, kendisine bu görevinde başarılar dileriz.
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
Bu amaç ve hedefler doğrultusunda Sayın Sibel Pak, Çerkes Derneği Genel Koordinatörü olarak görevlendirilmiştir. Değerli üyelerimizin bilgisine sunar, kendisine bu görevinde başarılar dileriz.
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.