ÇERKES DERNEĞİ HATIRA ORMANI FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ
![ÇERKES DERNEĞİ HATIRA ORMANI FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/757a8355--2-.jpg)
ÇERKES DERNEĞİ HATIRA ORMANI FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ
"Toplumsal ve çevresel duyarlılık" ilkemiz gereğince Yenimahalle Belediyesi ile işbirliği içerisinde projelendirdiğimiz Çerkes Derneği Hatıra Ormanı için 9 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğimize ailesi ve çocuklarıyla birlikte iştirak eden katılımcılarımız tarafından yoğun ilgi gösterildi.
Yenimahalle Belediye Başkanı sayın Fethi Yaşar’ın da katıldığı etkinliğimize ailesi ve çocuklarıyla birlikte gelen tüm katılımcıların kendilerinin ve sevdiklerinin adlarına dikmiş olduğu fidanlar toprakla buluştu. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakabilmek adına yapılan fidan bağışlarının tamamı derneğimizin burs hesabına aktarılarak gençlerimizin geleceğine destek verildi.
Hatıra Ormanı’nın derneğimiz adına oluşturulmasında büyük emekleri olan sayın Durmuş Akkaya ve Fethi Yaşar’a, etkinliğimize katılım sağlayarak ve kendi elleriyle fidan dikerek çocuklarımıza ağaç ve doğa sevgisinin aşılanmasına vesile olan hemşehrilerimize, etkinliğimize katılamasa bile fidan bağışlayarak sosyal medyada kampanyamıza destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.