Sonraki

Önceki

ÇERKES DERNEĞİ HATIRA ORMANI FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ


ÇERKES DERNEĞİ HATIRA ORMANI FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ

"Toplumsal ve çevresel duyarlılık" ilkemiz gereğince Yenimahalle Belediyesi ile işbirliği içerisinde projelendirdiğimiz Çerkes Derneği Hatıra Ormanı için 9 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğimize ailesi ve çocuklarıyla birlikte iştirak eden katılımcılarımız tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Yenimahalle Belediye Başkanı sayın Fethi Yaşar’ın da katıldığı etkinliğimize ailesi ve çocuklarıyla birlikte gelen tüm katılımcıların kendilerinin ve sevdiklerinin adlarına dikmiş olduğu fidanlar toprakla buluştu. Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakabilmek adına yapılan fidan bağışlarının tamamı derneğimizin burs hesabına aktarılarak gençlerimizin geleceğine destek verildi.

Hatıra Ormanı’nın derneğimiz adına oluşturulmasında büyük emekleri olan sayın Durmuş Akkaya ve Fethi Yaşar’a, etkinliğimize katılım sağlayarak ve kendi elleriyle fidan dikerek çocuklarımıza ağaç ve doğa sevgisinin aşılanmasına vesile olan hemşehrilerimize, etkinliğimize katılamasa bile fidan bağışlayarak sosyal medyada kampanyamıza destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz.

2243 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: