Sonraki

Önceki

​ÇERKES DERNEĞİ HATIRA ORMANI “FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ”


​ÇERKES DERNEĞİ HATIRA ORMANI “FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ”

Yenimahalle Belediyesi ve Ankara Çerkes Derneği işbirliğiyle düzenlenen Çerkes Derneği Hatıra Ormanı’nda gerçekleştirilecek olan fidan dikim etkinliğine aileniz ve çocuklarınızla katılımınızı bekliyoruz. Bağışladığınız her fidanla hem öğrencilerimiz için oluşturulan burs komisyonuna katkı sağlamış olacak hem de dünyamızın daha güzel bir yer olmasına vesile olacaksınız.

Haydi, ben de #destekliyorum diyerek hep birlikte geleceğimize yön verelim!

Bağışlarınızı Çerkes Derneği’nin TR870006200154700006297293 İBAN numaralı burs hesabına, bağışladığınız fidanın ve katılım belgesinin üzerine yazılmasını istediğiniz ad-soyad ve/veya sülale ismi ile birlikte “fidan bağışı” açıklaması ile yapabilir veya derneğimizle iletişime geçerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Katılım belgenizi etkinlik alanından temin edebilir veya kağıt kullanmayarak doğaya katkı sağlamak isterseniz katılım belgeniz mail adresinize gönderilecektir.

Derneğimiz önünden cumartesi günü saat 13:00’te fidan dikim alanına ücretsiz otobüs kaldırılacaktır. Etkinliğe katılım sağlayacak üyelerimizin 03122228590 numaralı telefonu arayarak katılım durumunu bildirmeleri rica olunur.

2756 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: