Çerkes Derneği Geleneksel İftar Yemeği Düzenlendi
![Çerkes Derneği Geleneksel İftar Yemeği Düzenlendi](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/iftar3.jpg)
Çerkes Derneği Geleneksel İftar Yemeği Düzenlendi
Çankaya Belediyesi'nin ev sahipliğinde, Çankaya Belediyesi ve Çerkes Derneği ortak organizasyonu ile Çerkes Derneği Geleneksel İftar Yemeği düzenlendi.
20 Haziran'da Kızılay Alba Otel'de düzenlenen İftar Yemeği, üyelerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Çerkes Derneği Başkanı Demir Kızılkaya'nın konuşması ile başlayan gece, Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen'i temsilen geceye katılan Çankaya Belediye Başkan Yrd. Gülsün Bor Güner'in günün anlamına binaen yaptığı konuşma ile devam etti. Değerli büyüğümüz Doğan Erdinç'in iftar duası yaptırdı.İftar vesilesi ile bir araya gelen üyelerimizle birlik ve beraberliğimizin pekiştiği sohbetler edildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.