Çerkes Derneği Çocukları ile Hoşgeldin 2017 Dedik
![Çerkes Derneği Çocukları ile Hoşgeldin 2017 Dedik](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/yilbasi.jpg)
Çerkes Derneği Çocukları ile Hoşgeldin 2017 Dedik
Çocuklarımıza dedik ki!
Bu hayatta, bu ülkede hep kötü şeyler olmuyor!!! Evet bombalar patlıyor, masum insanlar ölüyor, mehmetcikler ne uğruna olduğunu bilmeden yanıyorlar... Bunlar gerçekler...
Ama hep bunları mı duysunlar, görsünler? Mutlu olmak, eğlenmek onların da hakkı. Patlayan bomba değil konfeti olmalı onların hayatında... dedik ve yeniyıl partisi düzenledik onlar için.
Yaşamkent Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinlikte; Sucuklar pişti mangallarda, marşmelovlar kızartıldı ateşte... Bubble Show izlerken pastalarını yediler, kimi zaman sahnede şarkı söylerken buldular kendilerini. Öğretici çekiliş kuponları ile heyecanla çekiliş hediyelerini beklediler. Adige Ceug olmazsa olmaz dedik bir de ceug yaptırdık çocuklarımıza.Yüzlerindeki neşe herşeye değerdi, onlar gülümsedikçe anne-babalar da gülümsedi...Biz bu seneye gülümseyerek veda etmek istedik ki yeni yıl da bize gülsün.
Emeği geçen herkese özellikle Çerkes Derneği Veli Komisyonu'na sonsuz teşekkürler.
Öncelikle tüm çocuklarımızın ve hemşerilerimizin yeni yılını kutluyoruz. Tüm halkların mutlu olduğu, barış ve huzurun hakim olduğu bir yıl dileğiyle....
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.