ÇERKES DERNEĞİ 37. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
![ÇERKES DERNEĞİ 37. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI](uploads/img_6176.jpg)
ÇERKES DERNEĞİ 37. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Derneğimizin 37. Olağan Genel Kurulu 9 Temmuz Pazar günü gerçekleştirildi. Tek liste ile girilen seçimde göreve talip olan Hatko Yusuf Hatuk başkanlığındaki grup, oy çokluğu ile yönetime seçildi.2019 yılından beri görevde bulunan Bislan Jalouqa başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerine Derneğimiz ve toplumumuz adına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, görevi devralan yeni yönetim kuruluna başarılar diliyor ve yapılan genel kurulun toplumumuz adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz.
Ayrıca, Divan Başkanlığı’na sunulan “Aylık üye aidatlarının 20 TL’ye çıkartılması” teklifi Genel Kurul tarafından oy çokluğu ile kabul edildi.
ÇERKES DERNEĞİ (ANKARA) 37. DÖNEM YÖNETİM KURULU
1. Hatko Yusuf Hatuk
2. Kankush Ender Kankoç
3. Turkav Mustafa Demircan
4. Ajuk Elif Sarıhan
5. Muradin Birol Meral
6. Abaze Şamil Tarkay
7. Şık Güray Altınışık
8. Gendergenoy Siide Önlü
9. Janbey Yakup Savaş
10. Siyuh Sinemis Ertan
11. Blengaps Büşra Güreli
12. Hut Şafak Özen
13. Yenemuko Janseri Erdoğan
14. Hovki Tülay Hamarat Alıç
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.