ÇERKES DERNEĞİ 36. OLAĞAN GENEL KURULU DUYURUSU
![ÇERKES DERNEĞİ 36. OLAĞAN GENEL KURULU DUYURUSU](uploads/haberler/genel-kurul.jpg)
ÇERKES DERNEĞİ 36. OLAĞAN GENEL KURULU DUYURUSU
Çerkes Derneği 36. Olağan Genel Kurulu, İçişleri Bakanlığı’nın Haziran Ayı Normalleşme Tedbirleri Genelgesi kapsamında pazar günleri uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle 19.06.2021 Cumartesi günü saat 10:00’da Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nde aşağıda belirtilen gündem maddeleri ile toplanacaktır.
İlk toplantıda yeterli çoğunluğun sağlanamaması halinde, ikinci toplantı aynı gündemle 26.06.2021 Cumartesi günü saat 10:00’da aynı adreste yapılacaktır. Olağan Genel kurul için 26.06.2021 Cumartesi günü derneğimiz önünden servis kaldırılması planlanmakta olup önümüzdeki günlerde detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Genel kurulumuz pandemi koşullarına uygun olarak açık havada gerçekleştirilecektir.
Genel Kurul gündemi aşağıdaki şekildedir:
- Yoklama ve açılış
- Divan kurulunun oluşturulması
- Dernek başkanının konuşması
- Protokol ve konukların konuşması
- Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve ibrası
- Denetleme Kurulu raporunun okunması ve ibrası
- Dernek yönetim organlarına önerilen adayların kendilerini ve programlarını tanıtmaları
- Seçim ve sayım komisyonu oluşturularak dernek yönetim organları ve federasyonun delege seçimlerinin yapılması
- Yeni dönem çalışmaları için dilek ve öneriler
- Seçim sonuçlarının açıklanması
- Yeni yönetim kurulu adına teşekkür konuşması
- Kapanış
Tüm üyelerimize ilanen duyurulur
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.