ÇERKES DERNEĞİ 36. OLAĞAN GENEL KURULU
![ÇERKES DERNEĞİ 36. OLAĞAN GENEL KURULU](uploads/haberler/sandik.jpg)
ÇERKES DERNEĞİ 36. OLAĞAN GENEL KURULU
19.06.2021 Cumartesi günü saat 10:00’da Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilmesi planlanan Çerkes Derneği 36. Olağan Genel Kurulu yeterli çoğunluk sağlanamadığından toplanamamıştır.Bir önceki duyurumuzda belirtildiği üzere, Olağan Genel Kurulumuz çoğunluk şartı aranmaksızın aynı gündemle 26.06.2021 Cumartesi günü saat 10:00’da aynı adreste pandemi koşullarına uygun olarak toplanacaktır.
Olağan Genel Kurul için 26.06.2021 Cumartesi günü saat 10:00-11:00-12:00’de derneğimiz önünden Yaşamkent Sosyal Tesisleri’ne servis kaldırılacaktır.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.