Çeçen Sığınmacılar için Kurban Kampanyası
Çeçen Sığınmacılar için Kurban Kampanyası
Apsuvara grubu Türkiye'de sığınmacı olarak bulunan Çeçenler için Kurban kampanyası yürütüyor.Apsuvara grubu Türkiye'de sığınmacı olarak bulunan Çeçenler için Kurban kampanyası yürütüyor. 2008 yılından bu yana yürütülen kampanya her geçen yıl artarak ilgi çekmeye devam ediyor.
Çeçen-Rus savaşının madurlarına yaşadıkları sıkıntının azda olsa hafifletilmesinde bir destek de ben vermek istiyorum diyenler için kampanya irtibat telefonları:
Can Agumba: 0532 274 94 88
Murat Atrışba: 0541 858 75 21
Yavuz Agumba: 0533 578 09 70
Ayrıntılı bilgi için: http://www.apsuvara.org/
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.