Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen Derneğimizi Ziyaret Etti
![Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen Derneğimizi Ziyaret Etti](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/11034458_10152813897274370_8766970059735895669_o.jpg)
Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen Derneğimizi Ziyaret Etti
Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen, geçtiğimiz pazar günü derneğimizi eşiyle beraber ziyaret etti. Başkanımız Yinal Kozok, Kaffed Başkanı Yaşar Aslankaya ve yönetim kurulu üyelerimizin de hazır bulunduğu ziyarette Taşdelen, derneğimizde gerçekleştirilen kursları ve aktiviteler hakkında bilgi aldı. Ayrıca Yaşamkent Sosyal Tesisleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu ve inşaatın son durumu hakkında bilgi verildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.