Çankaya Belediye Başkanı Makamında Ziyaret Edildi
![Çankaya Belediye Başkanı Makamında Ziyaret Edildi](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/cankaya-belediyesi-ziyaret.jpg)
Çankaya Belediye Başkanı Makamında Ziyaret Edildi
Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Çankaya Belediye Başkanı Alper TAŞDELEN makamında ziyaret edildi. Kendilerine derneğimize katkılarından dolayı teşekkür edilerek Yaşamkent Sosyal Tesisi hakkında bilgi verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Anıl SEVİNÇ'in de iştirak ettiği sıcak sohbete, Başkan TAŞDELEN'in değerli eşine ve kendisine verilen geleneksel hediyeler ile son verildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.