AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ INNO4IMPACT KAPSAMINDA GENÇLİK BULUŞMASI
![AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ INNO4IMPACT KAPSAMINDA GENÇLİK BULUŞMASI](uploads/haberler/MozaikEğitim/whatsapp-image-2022-02-28-at-22-46-10-8-.jpg)
AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ INNO4IMPACT KAPSAMINDA GENÇLİK BULUŞMASI
26-27 Şubat tarihlerinde dernek üyesi gençlerimizin de katıldığı, Erasmus+ KA2 projelerinden, Mozaik İnsan Kaynakları Geliştirme Derneği'nin koordinatörlüğünde hazırlanan Inno4Impact(Yaygın Eğitim Tabanlı Gençlik Çalışmalarında Yenilikçi Yöntemler ve Araçlar ile Sosyal Etkinliğin Artırılması) Projesi Çoğaltıcı Etkinliği gerçekleştirildi.Programda; Avrupa Dayanışma Programı, Salto Youth, Youthpass, projelere dâhil olma ve üretebilme konularında bilgi verildi. Yaygın eğitim dışında çeşitli etkinliklerle grup çalışmasını destekleyici etkinlikler gerçekleştirildi. Proje ortaklarından Innsbruck Üniversitesi(Avusturya) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol Yıldız’ın da gözlemci olarak katıldığı etkinlikte gençlik çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.