AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI
![AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI](uploads/haberler/akll_kadnlar_akld_ehirler_projesi.jpg)
AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI
Derneğimiz yönetim kurulu ve gençlik komisyonu temsilcileri Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen "Cinsiyet Eşitliği Odağında Geleceğin İnsana Yakışır İşleri Yaklaşımının Desteklenmesi" operasyonu kapsamında Kamu Araştırmaları Vakfı tarafından yürütülen "Akıllı Kadınlar Akıllı Şehirler Projesi" açılış toplantısına katıldı.
Projenin odak noktası, Ankara’daki meslek liselerinde bilişim teknolojileri okuyan mezun, iş bulamamış genç kızların istihdam edilebilirliğini artırmaktır. Proje genç kızların istihdamını desteklemesi ve özellikle mesleki ve teknik liselere odaklanmasıyla fark yaratıyor.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.