Atölye Çalışmalarımız Kaldığı Yerden Devam Etti
![Atölye Çalışmalarımız Kaldığı Yerden Devam Etti](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/2.jpg)
Atölye Çalışmalarımız Kaldığı Yerden Devam Etti
Derneğimiz tarafından düzenlenmekte olan “Uluslararası Kısa Film Yarışmasına” teorik destek ve katılımcıları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen atölye çalışmalarımız bugün de kaldığı yerden devam etti.
İkinci günde, Belgesel Yapım ve Yönetimi konulu atölye, "No Sochi" Belgeselinin Yönetmeni "Didem Şahin" tarafından gerçekleştirildi. Belgesel yapımı üzerine etkileşimli bir anlatımla başlayan atölye karşılıklı soru cevap ve belgesel örnekleri üzerinde yürütülen tartışamayla sonlandı.
Katılımcıların oldukça keyif aldığını düşündüğümüz atölyeye katkılarından dolayı Sayın Didem Şahin'e ve bütün diğer katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
Atölyelerimiz haftaya, Kamera Teknikleri ve Görüntü Yönetmenliği atölyeleriyle devam edecektir.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.