ATİLA DOĞAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ YAPILDI
![ATİLA DOĞAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ YAPILDI](uploads/haberler/atila-dogan.jpg)
ATİLA DOĞAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ YAPILDI
Camiamızın değerli isimlerinden Ankara Çeçen Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av. Atila Doğan’ın “Rüzgârla Yarışan - Diasporadan Çeçen Hikâyeleri” adlı kitabının imza günü ve söyleşisi Derneğimizde yapıldı.Kafdav ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz etkinlikte kitapta yer alan öyküler ve diasporik kimlik yazını üzerine konuşuldu. Konukların da katkı sunduğu etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.