10 Mayıs Cumartesi günü Ankara Çerkes Derneği Kadınlar Komisyonu tarafından dernek binamızda anneler günü kutlandı. Annelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleşen program Ankara Çerkes Derneği Başkanı Sayın Yinal Kozok ve Kadınlar Komisyonu Başkanı Sayın Ayşe Özbay’in konuşmalarıyla başladı. Nibjeğu Tiyatro Topluluğunun annelerimiz için hazırladığı "Dest-i Kaşen" adlı oyun büyük beğeni topladı.
Çerkes El Sanatlarından örneklerin de aralarında bulunduğu hediyeler eğlenceli bir çekilişle sahiplerini buldu. Program Elbruz Ekibinin gösterisi ve ardından yapılan düğünle devam etti. Eğlenceli kutlama Sayın Ayşe Özbay ve Sayın Suzan Arı’nın konuşmalarıyla son buldu.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.