Anneler Günü Çerkes Derneği'nde Kutlandı
![Anneler Günü Çerkes Derneği'nde Kutlandı](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/anneler2_1.jpg)
Anneler Günü Çerkes Derneği'nde Kutlandı
Çerkes Derneği Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen ''Anneler Günü Çayı'' yoğun ilgi gördü.Birbirleri ile hasret gideren annelerimize, Çerkes Derneği Müzik Grubu birbirinden güzel müzikler ile kendilerine eşlik ettiler.Müziğin ritmine karşı koyamayan annelerimiz hem kadın hem de erkek figürleri ile karşılıklı dans ettiler.
Katılan misafirlarimize,Kadın Komisyonu üyelerinin kendi elleri ile hazırladıkları kokulu biblolar ve thamadelerimiz için hazırlanan eşarplar hediye edildi.
Öncelikle her organizasyonda bizlerden desteğini esirgemeyen Bedia Ölmez'e, organizasyonu düzenleyen emektar Kadın Komisyonu'na ve katılan tüm annelerimize teşekkür eder bir kez daha Anneler Günü'nü kutlarız.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.