Kafkasya'nın meşhur Müzik Grubu ''HATTİ'' 23 Mart Perşembe akşamı Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde bizlerleydi. Alanlarında profosyonel sanatçılardan oluşan grup,izleyenleri büyüledi.
Organizasyonunu Ünsal Özcan ve Engin Met'in gerçekleştirdiği turne sırası ile ;
* 24 Mart İstanbul Zübeyde Hanım Öğretmenevi
* 25 Mart Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi
* 26 Mart Kahramanmaraş Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde devam edecektir.
Özellikler organizasyonda emeği geçen genç arkadaşlarımıza ve müzisyenlerimize sonsuz teşekkürler
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.