ANKARA KAFKAS ÇEÇEN DERNEĞİ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
![ANKARA KAFKAS ÇEÇEN DERNEĞİ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ](uploads/haberler/ankara-kafkas-cecen-dernegi.jpg)
ANKARA KAFKAS ÇEÇEN DERNEĞİ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Ankara Kafkas Çeçen Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Doğan ve beraberindeki heyet , 23 Ocak Salı günü yönetim kurulumuzu ziyaret etti.Sayın Doğan, yönetim kurulumuza hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi. Başkanımız Yusuf Hatuk da, desteklerini esirgemeyen Kafkas Çeçen Derneği Yönetim Kurulu’na teşekkür etti. Nazik ziyaretleri için Kafkas Çeçen Derneği’ne teşekkür eder, başarılar dileriz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.