ANKARA ÇERKES DERNEĞİ'NİN KAFDAV ZİYARETİ
![ANKARA ÇERKES DERNEĞİ'NİN KAFDAV ZİYARETİ](uploads/haberler/whatsapp-image-2023-07-31-at-19-12-11.jpg)
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ'NİN KAFDAV ZİYARETİ
Ankara Çerkes Derneği Başkanı Yusuf HATUK ve Başkan Yardımcısı Ender KANKOÇ, KAFDAV Başkanı Muhittin ÜNAL’ı ziyaret etti.Ziyarette, Çerkes kültürünün yaşatılması adına düzenlenebilecek etkinlikler, eğitim programları ve diğer toplumsal faaliyetler için güç birliği ve dayanışmanın önemi vurgulandı. Bu bağlamda, Çerkes toplumunun iki önemli temsilcisi olan AÇD ve KAFDAV’ın gelenek, görenek ve değerlerimizin gelecek nesillere aktarılması adına yapabileceği ortak projeler ve muhtemel iş birlikleri üzerinde duruldu.
KAFDAV Başkanı Sayın Muhittin ÜNAL’a misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.