ANKARA ÇERKES DERNEĞİ'NİN ÇANKAYA BELEDİYESİ ZİYARETİ
![ANKARA ÇERKES DERNEĞİ'NİN ÇANKAYA BELEDİYESİ ZİYARETİ](uploads/haberler/whatsapp-image-2023-08-03-at-20-31-25.jpg)
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ'NİN ÇANKAYA BELEDİYESİ ZİYARETİ
Ankara Çerkes Derneği'nin yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hatuk ve beraberindeki heyet, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'i makamında ziyaret etti.Ziyaret, derneğin yeni yönetiminin belediye başkanıyla tanışması ve işbirliğini güçlendirmek amacıyla gerçekleşti. Başkan Taşdelen, derneğin topluma katkıları ve sosyal etkinlikleri hakkındaki olumlu görüşlerini dile getirerek yönetim kuruluna başarılar diledi. Yönetim kurulu üyelerimizin Başkan Taşdelen'i derneğimize davet etmesi üzerine, bu samimi daveti memnuniyetle kabul ettiğini ve en kısa zamanda ziyaret etmek istediğini belirtti.
Bu anlamlı ziyaretin, derneğimiz ve Çankaya Belediyesi arasındaki dayanışma ve işbirliğini daha da ileriye taşımasını dileyerek, Başkan Taşdelen'e nazik kabulü ve gösterdiği ilgi için teşekkürlerimizi iletiyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.