Her sene yapılan ve derneğimiz kurulduğundan bu güne kadar geleneksel hale gelen bayramlaşma törenimiz Bayramın 3. günü (21 Ağustos 2012 salı) günü yapıldı.
Bayramlaşma Törenimize üyelerimiz ve hemşehrilerimiz ile Yönetim kurulumuz iştirak etti.
Bayramlaşma törenimize katılan hemşehrilerimiz yönetim kurulumuz tarafından karşılandı, kendilerine ikramda bulunuldu, bayram nedeniyle toplanan hemşerilerimiz güzel sohbetler ve tanışmalar yaptılar.
Katılan ve katılamayan tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutlarız, hepsinden Allah razı olsun.
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
Bayramlaşma Törenimize üyelerimiz ve hemşehrilerimiz ile Yönetim kurulumuz iştirak etti.
Bayramlaşma törenimize katılan hemşehrilerimiz yönetim kurulumuz tarafından karşılandı, kendilerine ikramda bulunuldu, bayram nedeniyle toplanan hemşerilerimiz güzel sohbetler ve tanışmalar yaptılar.
Katılan ve katılamayan tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutlarız, hepsinden Allah razı olsun.
Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.